Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ inkjet printer board ] αγώνας 549 προϊόντα.
UV flatbed εκτυπωτής ενσωματωμένος I1600 inkjet board εκτυπωτής ακρυλικού λευκού μελάνης θερμοτύπωσης απευθείας εκτυπωτής ψεκασμού
| Ονομασία προϊόντος: | I1600 Συσκευή μελανιού |
|---|---|
| Τύπος πλάκας: | Ενσωματωμένη πλακέτα διπλής κεφαλής Inkjet |
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Παρέχετε τη τεχνική υποστήριξη |
Καλύτερος Τυπογράφος TX800 επιφάνειας UV λευκό μελάνι θερμή γραμματοσήμανση ψηφιακό απευθείας ψεκασμό κλωστοϋφαντουργικό εκτυπωτή PET ταινία θερμική μεταφορά εκτυπωτή
| Ονομασία προϊόντος: | Κιτ πλακέτας inkjet TX800 |
|---|---|
| Τύπος πλάκας: | Ενσωματωμένη διπλή κεφαλή μεμβράνη |
| Ειδικότητα: | Αρχική και ολοκαίνουργια |
I3200 UV επίπεδης βάσης πίνακας Inkjet εκτυπωτών, διπλή επικεφαλής εξάρτηση USB2.0 για άσπρο Pyrography μελανιού
| Προδιαγραφές κύριων πινάκων: | 182mm*112mm |
|---|---|
| Επικεφαλής προδιαγραφές πινάκων: | 198mm*132mm |
| Χρώμα: | μπλε |
XP600 η διπλή επικεφαλής εξάρτηση πινάκων Inkjet διεπαφών δικτύων για την εκτόξευση σύρει τον εκτυπωτή
| Προδιαγραφές κύριων πινάκων: | 200mm*111mm |
|---|---|
| Επικεφαλής προδιαγραφές πινάκων: | 94mm*123mm |
| Εφαρμόσιμο πρότυπο: | 4720, W5113, I3200, TX800, XP600, DX5, DX7,7610 |
Betterprinter 4720 αρχικό κεφάλι εκτυπωτών ψεκαστήρων για την κεφαλή εκτύπωσης Inkjet εκτυπωτών μπλουζών DTG DTF
| Όνομα προϊόντων: | Betterprinter 100% αυθεντικό ολοκαίνουργιο EPS4720 Κεφαλή εκτύπωσης για εκτυπωτή Ecosolvent UV εκτυπ |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα: | Καλύτερος εκτυπωτής |
| Εφαρμογή: | Διάφοροι τύποι εκτυπωτή Inkjet injet, εκτυπωτής επίπεδης επιφάνειας UV, εκτυπωτής DTF |
DX5 διπλός επικεφαλής Pyrography μελανιού USB2.0 λευκός πίνακας ελέγχου εκτυπωτών
| Προδιαγραφές κύριων πινάκων: | 182mm*112mm |
|---|---|
| Επικεφαλής προδιαγραφές πινάκων: | 198mm*132mm |
| Χρώμα: | Μπλε |
Εκτυπωτής σειράς Betterprinter Original 7610 για Inkjet WF7620 7621 7610 7611 WF3620 3640 L1455
| Όνομα προϊόντων: | Εκτυπωτής σειράς Betterprinter Original 7610 για Inkjet WF7620 7621 7610 7611 WF3620 3640 L1455 |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα: | Καλύτερος εκτυπωτής |
| Εφαρμογή: | υφάσματα από καθαρό βαμβάκι και βαμβάκι, κομμένα κομμάτια, έτοιμα ρούχα, καμβάς, μπλουζάκια, δέρμα κ |
Αυτόματος πίνακας Inkjet πινάκων ελέγχου άξονα Ζ, πίνακας ελέγχου εκτυπωτών
| χρώμα: | μπλε |
|---|---|
| Προδιαγραφή: | 100mm*60mm |
| Οθόνη: | επίδειξη 1602 |
W5113 διπλός επικεφαλής UV επίπεδης βάσης πίνακας Inkjet εκτυπωτών, πίνακας προσαρμοστών κεφαλών εκτύπωσης
| Τύπος: | Πιάτο προσαρμοστών κεφαλών εκτύπωσης |
|---|---|
| Πρότυπο: | W5113 |
| Μήκος: | 100MM |
Αρχική EPS4720 κεφαλή εκτύπωσης Betterprinter 100% για το UV DTF Ecosolvent εκτυπωτή εκτυπωτών
| Όνομα προϊόντων: | Betterprinter 100% αυθεντικό ολοκαίνουργιο EPS4720 Κεφαλή εκτύπωσης για εκτυπωτή Ecosolvent UV εκτυπ |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα: | Καλύτερος εκτυπωτής |
| Εφαρμογή: | Διάφοροι τύποι εκτυπωτή Inkjet injet, εκτυπωτής επίπεδης επιφάνειας UV, εκτυπωτής DTF |

