Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ tx800 double head inkjet printer system ] αγώνας 295 προϊόντα.
Pyrography πίνακας I3200 εκτυπωτών USB3.0 Inkjet για τον εκτυπωτή μεταφοράς θερμότητας ταινιών της Pet
| ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ ΚΥΡΙΩΝ ΠΙΝΑΚΩΝ: | 182mm*112mm |
|---|---|
| ΕΠΙΚΕΦΑΛΗΣ ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ ΠΙΝΑΚΩΝ: | 240mm*172mm |
| Χρώμα: | Μπλε |
Φυτικό οπτικό inkjet board G5i Four Head Photo Machine UV Flatbed Wine Bottle Sock κυλινδρικό πίνακα εκτύπωσης
| ΠΡΟΤΥΠΟ ΑΚΡΟΦΥΣΙΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΗΣ: | 4720, W5113, I3200, TX800, XP600, DX5, DX7,7610, I1600, G5I |
|---|---|
| Πρότυπο ακροφυσίων: | Ricoh G5I |
| Ειδικότητα: | Αρχικός και ολοκαίνουργιος |
Κυλινδρικό UV εκτυπωτή TX800 μελάνι φύλλο inkjet μπουκάλι κρασιού PET φιλμ θερμομεταφορές εκτυπωτή ψηφιακό απευθείας εκτυπωτή ψεκασμού
| Ονομασία προϊόντος: | Κιτ πλακέτας inkjet TX800 |
|---|---|
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Παρέχετε τη τεχνική υποστήριξη |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες: | Βιομηχανίες διαφήμισης, κλωστοϋφαντουργίας, συσκευασίας και εκτύπωσης |
TX800 καθορισμένος εκτυπωτής Mainboard ετικετών κρυστάλλου πινάκων τυπωμένων υλών για το UV Pyrography μελανιού επίπεδης οθόνης άσπρο εκτυπωτή
| Προδιαγραφές κύριων πινάκων: | 182mm*112mm |
|---|---|
| Επικεφαλής προδιαγραφές πινάκων: | 94mm*123mm |
| Πρότυπο ακροφυσίων εφαρμογής: | 4720, W5113, I3200, TX800, XP600, DX5, DX7,7610 |
Μέρη εκτυπωτή TX800 πίνακας εκτύπωσης για εκτυπωτή οικολογικού διαλύτη τοιχογραφία εκτύπωση δισκίων εκτύπωση διαφήμισης φωτοτυπία
| Ονομασία του προϊόντος: | Κιτ πλακέτας inkjet TX800 |
|---|---|
| Τύπος εκτύπωσης: | Εκτυπωτής μελάνης |
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Παρέχετε τη τεχνική υποστήριξη |
UV Κρυστάλλινη Ετικέτα Εκτυπωτής Inkjet επιφάνειας για επίπεδη και κυλινδρική θερμική μεταφορά εκτύπωσης
| Ονομασία προϊόντος: | Κιτ πλακέτας inkjet TX800 |
|---|---|
| Τύπος εκτύπωσης: | Εκτυπωτής μελάνης |
| Ειδικότητα: | Αρχική και ολοκαίνουργια |
Πίνακας μεμβράνης TX800
| Product name: | TX800 inkjet board kit |
|---|---|
| Printhead Model: | TX800 Printhead |
| Printing Type: | Inkjet Printer |
DX7 ενιαίος επικεφαλής πίνακας εκτύπωσης σύνδεσης καλωδίων Fpc επίπεδος για το διαλυτικό εκτυπωτή μελανιού Eco
| Προδιαγραφές κύριων πινάκων: | 182mm*112mm |
|---|---|
| Επικεφαλής προδιαγραφές πινάκων: | 198mm*132mm |
| Πρότυπο ακροφυσίων εφαρμογής: | DX7, W5113, I3200, TX800, XP600, DX5, DX7,7610 |
Καλύτερο σύστημα ελέγχου Mainboard εκτυπωτών πινάκων εκτυπωτών PCB cOem DX5 εκτυπωτών
| Προδιαγραφές κύριων πινάκων: | 182mm*112mm |
|---|---|
| Επικεφαλής προδιαγραφές πινάκων: | 198mm*132mm |
| Πρότυπο ακροφυσίων εφαρμογής: | DX7, W5113, I3200, TX800, XP600, DX5, DX7,7610 |
Εξάρτηση 7610 πινάκων εκτυπωτών USB2.0 Inkjet άμεσων εγχύσεων για τον άσπρο Pyrography μελανιού εκτυπωτή
| Προδιαγραφές κύριων πινάκων: | 182mm*112mm |
|---|---|
| Επικεφαλής προδιαγραφές πινάκων: | 198mm*132mm |
| Εφαρμοστέο μοντέλο: | 4720, W5113, I3200, TX800, XP600, DX5, DX7,7610 |

