Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ tx800 double head inkjet printer system ] αγώνας 295 προϊόντα.
headboard συστημάτων 4 επικεφαλής TX600 τυπωμένων υλών κεφαλιών εφεδρειών πινάκων καθορισμένο mainboard για τον επίπεδης βάσης UV εκτυπωτή Inkjet εκτυπωτών dtf
| Όνομα: | Κεφάλι πινάκων TX600 τέσσερα ελέγχου εκτυπωτών Inkjet |
|---|---|
| Επικεφαλής πρότυπο ψεκασμού εφαρμογής: | 4720, W5113, I3200, Tx800, XP600, Dx5, Dx7, 7610 |
| Εφαρμογή: | Κατάστημα επισκευής μηχανημάτων, καταστήματα εκτύπωσης, διαφήμιση |
Εκτυπωτής 7610 κυλίνδρων επικεφαλής πίνακας Inkjet εκτυπωτών τέσσερα για την εκτύπωση φωτογραφιών διαφήμισης
| Προδιαγραφές κύριων πινάκων: | 182mm*112mm |
|---|---|
| Επικεφαλής προδιαγραφές πινάκων: | 198mm*132mm |
| Εφαρμοστέο μοντέλο: | 4720, W5113, I3200, TX800, XP600, DX5, DX7,7610 |
Άμεση έγχυση τέσσερα πινάκων Inkjet εκτυπωτών μεταφοράς θερμότητας ταινιών USB2.0 TX600 PET κεφάλι
| Προδιαγραφές κύριων πινάκων: | 182mm*112mm |
|---|---|
| Επικεφαλής προδιαγραφές πινάκων: | 198mm*132mm |
| Συσκευασία μεταφορών: | Ισχυρή επαγγελματική συσκευασία εξαγωγής |
Προσαρμοσμένη επιφάνεια εκτύπωσης ετικετών ποτηριών νερού
| Applicable Printhead: | 4720,W5113,I3200,TX800,XP600,DX5,DX7,7610,I1600 |
|---|---|
| Advantage: | Fast Delivery, Advanced Quality |
| Model: | I1600 Printer Board |
Εκτυπωτής μεταφοράς θερμότητας με ταινία PET Inkjet Board XP600 UV Flatbed Cylinder Clothing White Ink Τύπο μεταφοράς θερμότητας
| Ονομασία του προϊόντος: | Συσκευή μεμβράνης XP600 |
|---|---|
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Παρέχετε τη τεχνική υποστήριξη |
| Έλεγχος ποιότητας: | 100% προκαθορισμένη δοκιμή πριν από την αποστολή |
Καλύτερη διεπαφή οκτώ δικτύων εκτυπωτών I3200 συστημάτων ελέγχου εκτυπωτών Inkjet κεφάλια για τον εκτυπωτή μεταφοράς θερμότητας ταινιών της PET
| Προδιαγραφές κύριων πινάκων: | 182mm*112mm |
|---|---|
| Επικεφαλής προδιαγραφές πινάκων: | 240mm*172mm |
| ΧΡΩΜΑ: | Μπλε |
XP600 Inkjet Board UV Flatbed Printer κυλινδρική πλαστική κέλυφος εκτύπωση σπιρτ τραβήξει PET ταινία θερμική μεταφορά εκτυπωτή
| Ονομασία προϊόντος: | Συσκευή μεμβράνης XP600 |
|---|---|
| Πρότυπο κεφαλής εκτύπωσης: | XP600 κεφαλή εκτύπωσης |
| Τύπος εκτύπωσης: | Εκτυπωτής μελάνης |
Κεφαλή εκτύπωσης μητρικών καρτών G5I για το βιομηχανικό DTG εκτυπωτή μεγάλων κλιμάκων για τον εκτυπωτή μεταφοράς θερμότητας ταινιών της PET
| ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ ΚΥΡΙΩΝ ΠΙΝΑΚΩΝ: | 182mm*112mm |
|---|---|
| ΕΠΙΚΕΦΑΛΗΣ ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ ΠΙΝΑΚΩΝ: | 198mm*132mm |
| ΠΡΟΤΥΠΟ ΑΚΡΟΦΥΣΙΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΗΣ: | 4720, W5113, I3200, TX800, XP600, DX5, DX7,7610 |
Ενσωματωμένη πλακέτα TX800 μελάνι για τοίχο μικρού επίπεδου πίνακα διαφήμισης φωτοτυπικό σύστημα ελέγχου
| Πρότυπο κεφαλής εκτύπωσης: | TX800 κεφαλή εκτύπωσης |
|---|---|
| Τύπος: | πίνακας εξαρτήσεων |
| Εποχή εγγύησης: | 1 έτος |
Λευκό μελάνι πυρογραφία πίνακας εκτυπώτριας TX800 μελάνι τσιπ Kit UV κυλίνδρους εκτύπωση μεταφοράς ψηφιακή άμεση ψεκασμό εκτύπωση κλωστοϋφαντουργικών
| Ονομασία προϊόντος: | Κιτ πλακέτας inkjet TX800 |
|---|---|
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Παρέχετε τη τεχνική υποστήριξη |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες: | Βιομηχανίες διαφήμισης, κλωστοϋφαντουργίας, συσκευασίας και εκτύπωσης |

