Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ dx7 four head printer inkjet board ] αγώνας 302 προϊόντα.
Διεπαφή δικτύου XP600 Inkjet Printer Board 4 Head For White Ink Pyrography Printer
| Προδιαγραφές κύριων πινάκων: | 182mm*112mm |
|---|---|
| Επικεφαλής προδιαγραφές πινάκων: | 198mm*132mm |
| χρώμα: | Μπλε |
Καλύτερος επικεφαλής πίνακας κύριων πινάκων εκτυπωτών XP600 DX5 για το UV επίπεδης βάσης εκτυπωτή Inkjet
| Προδιαγραφές κύριων πινάκων: | 182mm*112mm |
|---|---|
| Επικεφαλής προδιαγραφές πινάκων: | 198mm*132mm |
| Πρότυπο ακροφυσίων εφαρμογής: | XP600, W5113, I3200, TX800, XP600, DX5, DX7,7610 |
Διπλός επικεφαλής Inkjet Gigabit πίνακας ελέγχου δικτύων I3200 για τον άσπρο Pyrography μελανιού εκτυπωτή
| Προδιαγραφές κύριων πινάκων: | 182mm*112mm |
|---|---|
| Επικεφαλής προδιαγραφές πινάκων: | 198mm*132mm |
| Χρώμα: | Μπλε |
Το Betterprinter ξεκλειδώνει το κεφάλι τυπωμένων υλών 4720 ψεκάζει το κεφάλι για το UV επίπεδης βάσης εκτυπωτή εκτυπωτών DTF Inkjet
| Όνομα προϊόντων: | Betterprinter 4720 Printhead Unlock Head Print Head 4720 sprinkle head for DTF Inkjet printer UV fla |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα: | Καλύτερος εκτυπωτής |
| Εφαρμογή: | Διάφοροι τύποι εκτυπωτή Inkjet injet, εκτυπωτής επίπεδης επιφάνειας UV, εκτυπωτής DTF |
Η κεφαλή εκτύπωσης Betterprinter ξεκλειδώνει XP600 ψεκάζει το κεφάλι για το UV επίπεδης βάσης εκτυπωτή εκτυπωτών DTF Inkjet
| Όνομα προϊόντων: | Η κεφαλή εκτύπωσης Betterprinter XP600 ξεκλειδώνει το κεφάλι τυπωμένων υλών XP600 ψεκάζει το κεφάλι |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα: | Καλύτερος εκτυπωτής |
| Εφαρμογή: | Διάφοροι τύποι εκτυπωτή Inkjet injet, εκτυπωτής επίπεδης επιφάνειας UV, εκτυπωτής DTF |
Κεφαλή εκτυπωτή Inkjet υψηλής ανάλυσης
| Όνομα προϊόντος: | Betterprinter νέα χονδρική φθηνή κεφαλή εκτυπωτή inkjet 7610 Printhead For Inkjet 7620 7621 7610 761 |
|---|---|
| Μάρκα: | Καλύτερος εκτυπωτής |
| Εφαρμογή: | υφάσματα από καθαρό βαμβάκι και βαμβάκι, κομμένα κομμάτια, έτοιμα ρούχα, καμβάς, μπλουζάκια, δέρμα κ |
Eco διαλυτικός πίνακας μεταφορών εξαρτήσεων Dx7 εκτυπωτών ενιαίος επικεφαλής για τον επίπεδης βάσης UV εκτυπωτή
| ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ ΚΥΡΙΩΝ ΠΙΝΑΚΩΝ: | 182mm*112mm |
|---|---|
| ΕΠΙΚΕΦΑΛΗΣ ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ ΠΙΝΑΚΩΝ: | 63mm*123mm |
| ΠΡΟΤΥΠΟ ΑΚΡΟΦΥΣΙΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΗΣ: | 4720, W5113, I3200, TX800, XP600, DX5, DX7,7610 |
Εκτυπωτής τοίχου Single Head DX7 Σετ πλακέτας κεφαλής εκτύπωσης DX7 Mainboard για Flat Bed UV Flatbed Printer
| ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ ΚΥΡΙΩΝ ΠΙΝΑΚΩΝ: | 182mm*112mm |
|---|---|
| ΕΠΙΚΕΦΑΛΗΣ ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ ΠΙΝΑΚΩΝ: | 63mm*123mm |
| ΠΡΟΤΥΠΟ ΑΚΡΟΦΥΣΙΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΗΣ: | 4720, W5113, I3200, TX800, XP600, DX5, DX7,7610 |
Καλύτερη εξάρτηση πινάκων εκτυπωτών για τον κύριο πίνακα κεφαλών εκτύπωσης Inkjet DX5 για την εκτύπωση φωτογραφιών διαφήμισης τοίχων εκτυπωτών Inkjet
| Προδιαγραφές κύριων πινάκων: | 182mm*112mm |
|---|---|
| Επικεφαλής προδιαγραφές πινάκων: | 63mm*123mm |
| Εφαρμόσιμο πρότυπο: | 4720, W5113, I3200, TX800, XP600, DX5, DX7,7610 |
Θύρα δικτύου XP600 Πλακέτα εκτυπωτή διπλής κεφαλής Inkjet για εκτυπωτή επίπεδης επιφάνειας φωτογραφιών
| ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ ΚΥΡΙΩΝ ΠΙΝΑΚΩΝ: | 200mm*111mm |
|---|---|
| ΕΠΙΚΕΦΑΛΗΣ ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ ΠΙΝΑΚΩΝ: | 94mm*123mm |
| Χρώμα: | μπλε |

