Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ dx7 four head printer inkjet board ] αγώνας 302 προϊόντα.
Μέρη 4720 εκτυπωτών πατωμάτων τοίχων ενιαία επικεφαλής εξάρτηση πινάκων για το διαλυτικό εκτυπωτή eco κεφαλών εκτύπωσης W5113
| Προδιαγραφές κύριων πινάκων: | 182mm*112mm |
|---|---|
| Επικεφαλής προδιαγραφές πινάκων: | 94mm*123mm |
| χρώμα: | Μπλε |
DX7 σύστημα ελέγχου τυπωμένων υλών Inkjet για τον ενιαίο επικεφαλής επίπεδης βάσης εκτυπωτή φωτογραφιών εκτυπωτών χαμηλότερου κόστους
| ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ ΚΥΡΙΩΝ ΠΙΝΑΚΩΝ: | 182mm*112mm |
|---|---|
| ΕΠΙΚΕΦΑΛΗΣ ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ ΠΙΝΑΚΩΝ: | 63mm*123mm |
| ΠΡΟΤΥΠΟ ΑΚΡΟΦΥΣΙΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΗΣ: | 4720, W5113, I3200, TX800, XP600, DX5, DX7,7610 |
TX800 διπλή επικεφαλής εξάρτηση πινάκων για τη μηχανή εκτύπωσης μπλουζών μερών μηχανημάτων εκτύπωσης κεφαλών εκτύπωσης εκτυπωτών TX800 Inkjet dtf
| Προδιαγραφές κύριων πινάκων: | 182mm*112mm |
|---|---|
| Επικεφαλής προδιαγραφές πινάκων: | 198mm*132mm |
| Πρότυπο ακροφυσίων εφαρμογής: | 4720, W5113, I3200, TX800, XP600, DX5, DX7,7610 |
Πίνακας εκτυπωτή μεμβράνης G5i Διπλής κεφαλής Καλύτερος εκτυπωτής UV επίπεδης επιφάνειας Διαφήμιση Ακρυλική μεταλλική ετικέτα θερμή γραμματοσήμανση
| ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ ΚΥΡΙΩΝ ΠΙΝΑΚΩΝ: | 182mm*112mm |
|---|---|
| ΕΠΙΚΕΦΑΛΗΣ ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ ΠΙΝΑΚΩΝ: | 198mm*132mm |
| ΠΡΟΤΥΠΟ ΑΚΡΟΦΥΣΙΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΗΣ: | 4720, W5113, I3200, TX800, XP600, DX5, DX7,7610, G5I, I1600 |
Λευκό μελάνι πυρογραφία πίνακας εκτυπώτριας TX800 μελάνι τσιπ Kit UV κυλίνδρους εκτύπωση μεταφοράς ψηφιακή άμεση ψεκασμό εκτύπωση κλωστοϋφαντουργικών
| Ονομασία προϊόντος: | Κιτ πλακέτας inkjet TX800 |
|---|---|
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Παρέχετε τη τεχνική υποστήριξη |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες: | Βιομηχανίες διαφήμισης, κλωστοϋφαντουργίας, συσκευασίας και εκτύπωσης |
TX800 καθορισμένος εκτυπωτής Mainboard ετικετών κρυστάλλου πινάκων τυπωμένων υλών για το UV Pyrography μελανιού επίπεδης οθόνης άσπρο εκτυπωτή
| Προδιαγραφές κύριων πινάκων: | 182mm*112mm |
|---|---|
| Επικεφαλής προδιαγραφές πινάκων: | 94mm*123mm |
| Πρότυπο ακροφυσίων εφαρμογής: | 4720, W5113, I3200, TX800, XP600, DX5, DX7,7610 |
Κεφαλή εκτύπωσης Inkjet TX800 για το βασισμένο στο νερό Eco διαλυτικό πίνακα εκτυπωτών Dtf εκτυπωτών UV
| Προδιαγραφές κύριων πινάκων: | 182mm*112mm |
|---|---|
| Επικεφαλής προδιαγραφές πινάκων: | 94mm*123mm |
| Εφαρμόσιμο πρότυπο: | 4720, W5113, I3200, TX800, XP600, DX5, DX7,7610 |
Διπλό σύστημα ελέγχου κεφαλών εκτύπωσης G5I Ricoh για την υψηλή εκτύπωση πτώσης, βαλιτσών σφαιρών UV εκτύπωση πτώσης παιχνιδιών υψηλή
| ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ ΚΥΡΙΩΝ ΠΙΝΑΚΩΝ: | 182mm*112mm |
|---|---|
| ΕΠΙΚΕΦΑΛΗΣ ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ ΠΙΝΑΚΩΝ: | 198mm*132mm |
| ΠΡΟΤΥΠΟ ΑΚΡΟΦΥΣΙΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΗΣ: | 4720, W5113, I3200, TX800, XP600, DX5, DX7,7610 |
Τέσσερις κεφαλές DX7 Inkjet Printer Control System Inkjet Printer Board for Photo Printer
| ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ ΚΥΡΙΩΝ ΠΙΝΑΚΩΝ: | 182mm*112mm |
|---|---|
| ΕΠΙΚΕΦΑΛΗΣ ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ ΠΙΝΑΚΩΝ: | 198mm*132mm |
| χρώμα: | Μπλε |
DX7 διαστημική μηχανή γκράφιτι χώρων στάθμευσης ζωγραφικής τοίχων εξαρτήσεων πινάκων κυκλωμάτων τυπωμένων υλών κεφαλών εκτύπωσης
| ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ ΚΥΡΙΩΝ ΠΙΝΑΚΩΝ: | 182mm*112mm |
|---|---|
| ΕΠΙΚΕΦΑΛΗΣ ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ ΠΙΝΑΚΩΝ: | 63mm*123mm |
| ΠΡΟΤΥΠΟ ΑΚΡΟΦΥΣΙΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΗΣ: | 4720, W5113, I3200, TX800, XP600, DX5, DX7,7610 |

