Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ dx7 four head printer inkjet board ] αγώνας 302 προϊόντα.
TX800 διπλό κεφάλι συστημάτων ελέγχου USB2.0 εκτυπωτών Inkjet για το UV επίπεδης βάσης εκτυπωτή
| Προδιαγραφές κύριων πινάκων: | 182mm*112mm |
|---|---|
| Επικεφαλής προδιαγραφές πινάκων: | 198mm*132mm |
| Χρώμα: | Μπλε |
TX800 Double Head Usb2.0 Inkjet Kit για επιδαπέδιο εκτυπωτή
| Προδιαγραφές κύριων πινάκων: | 182mm*112mm |
|---|---|
| Επικεφαλής προδιαγραφές πινάκων: | 94mm*123mm |
| Εφαρμοστέο μοντέλο: | 4720, W5113, I3200, TX800, XP600, DX5, DX7,7610 |
Κιτ εκτυπωτή inkjet διπλής κεφαλής Gigabit Network I3200 για πλακέτα εκτυπωτή φωτογραφιών
| Προδιαγραφές κύριων πινάκων: | 182mm*112mm |
|---|---|
| Επικεφαλής προδιαγραφές πινάκων: | 198mm*132mm |
| χρώμα: | Μπλε |
Ενιαία επικεφαλής Inkjet εκτυπωτών πατωμάτων τοίχων εξάρτηση συστημάτων εκτυπωτών πινάκων tx800 για τον άσπρο pyrography μελανιού εκτυπωτή
| Προδιαγραφές κύριων πινάκων: | 182mm*112mm |
|---|---|
| Επικεφαλής προδιαγραφές πινάκων: | 63mm*123mm |
| Πρότυπο ακροφυσίων εφαρμογής: | 4720, W5113, I3200, TX800, XP600, DX5, DX7,7610 |
TX800 ενιαίος επικεφαλής εκτυπωτής Inkjet πινάκων εκτυπωτών ετικετών κρυστάλλου για τον τοίχο που χρωματίζει το μικρό UV DTF εκτυπωτή επίπεδης οθόνης
| Προδιαγραφές κύριων πινάκων: | 182mm*112mm |
|---|---|
| Επικεφαλής προδιαγραφές πινάκων: | 63mm*123mm |
| Πρότυπο ακροφυσίων εφαρμογής: | 4720, W5113, I3200, TX800, XP600, DX5, DX7,7610 |
Tx800 όλα σε ένα Mainboard για κρυστάλλου ετικετών Inkjet εκτυπωτών τοίχων το χρωματίζοντας διαφημιστικό πίνακα εκτυπωτών χώρων στάθμευσης διαστημικό UV
| Όνομα προϊόντων: | Όλοι σε έναν πίνακα |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα: | Καλύτερος εκτυπωτής |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες: | Διαφήμιση, κλωστοϋφαντουργικό προϊόν, ετικέτα |
I1600 Τετρακεφαλής UV εκτυπωτής μελάνης Μικρό επίπεδο αυτοκόλλητο μεταφοράς
| Εφαρμόσιμη κεφαλή εκτύπωσης: | 4720, W5113, I3200, TX800, XP600, DX5, DX7,7610, I1600 |
|---|---|
| Πλεονέκτημα: | Γρήγορη παράδοση, προηγμένη ποιότητα |
| Σχήμα: | I1600 πίνακας εκτυπωτών |
UV επίπεδης βάσης εκτυπωτής Tx800 τέσσερα επικεφαλής Inkjet τυπωμένων υλών εξάρτηση πινάκων πινάκων βιομηχανική ηλεκτρονική
| Προδιαγραφές κύριων πινάκων: | 182mm*112mm |
|---|---|
| Επικεφαλής προδιαγραφές πινάκων: | 198mm*132mm |
| χρώμα: | μπλε |
Προσαρμοσμένη επιφάνεια εκτύπωσης ετικετών ποτηριών νερού
| Applicable Printhead: | 4720,W5113,I3200,TX800,XP600,DX5,DX7,7610,I1600 |
|---|---|
| Advantage: | Fast Delivery, Advanced Quality |
| Model: | I1600 Printer Board |
UV Flat Panel Textile Printing XP600 Integrated Board Double Head DTF Printing Board (Παγκόσμιος Πίνακας Τυπογραφίας Διπλής Κεφαλής DTF)
| Ονομασία προϊόντος: | Όλοι σε έναν πίνακα |
|---|---|
| Ετικέτα: | Καλύτερος εκτυπωτής |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες: | Διαφήμιση, κλωστοϋφαντουργικό προϊόν, ετικέτα |

