Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ dx7 four head printer inkjet board ] αγώνας 302 προϊόντα.
Λευκό μελάνι Πυρογραφία Πίνακα εκτυπωτή XP600 Για τοίχο εκτυπωτή αφίσα Φωτογραφία επίπεδη ετικέτα Επιχειρηματική Βιομηχανική επίπεδη εκτύπωση
| Ονομασία προϊόντος: | XP600 Όλα σε μία πλακέτα μελυκό |
|---|---|
| Τύπος εκτύπωσης: | Εκτυπωτής μελάνης |
| Τύπος πλάκας: | Συγκρότημα επιφάνειας με μία μόνο κεφαλή |
Κεφαλή εκτύπωσης μητρικών καρτών G5I για το βιομηχανικό DTG εκτυπωτή μεγάλων κλιμάκων για τον εκτυπωτή μεταφοράς θερμότητας ταινιών της PET
| ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ ΚΥΡΙΩΝ ΠΙΝΑΚΩΝ: | 182mm*112mm |
|---|---|
| ΕΠΙΚΕΦΑΛΗΣ ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ ΠΙΝΑΚΩΝ: | 198mm*132mm |
| ΠΡΟΤΥΠΟ ΑΚΡΟΦΥΣΙΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΗΣ: | 4720, W5113, I3200, TX800, XP600, DX5, DX7,7610 |
Ο διπλός επικεφαλής B310 DX7 Inkjet πίνακας τυπωμένων υλών Inkjet για την εκτόξευση σύρει τον εκτυπωτή
| Προδιαγραφές κύριων πινάκων: | 182mm*112mm |
|---|---|
| Επικεφαλής προδιαγραφές πινάκων: | 198mm*132mm |
| χρώμα: | μπλε |
Σύστημα ελέγχου USB2.0 διπλό επικεφαλής DX5 εκτυπωτών Inkjet για τον άσπρο Pyrography μελανιού εκτυπωτή
| Προδιαγραφές κύριων πινάκων: | 182mm*112mm |
|---|---|
| Επικεφαλής προδιαγραφές πινάκων: | 198mm*132mm |
| Χρώμα: | Μπλε |
usb2.0 TX800 τέσσερα επικεφαλής χρήση συστημάτων εκτυπωτών Inkjet για τον άσπρο pyrography μελανιού εκτυπωτή
| Προδιαγραφές κύριων πινάκων: | 182mm*112mm |
|---|---|
| Επικεφαλής προδιαγραφές πινάκων: | 198mm*132mm |
| χρώμα: | μπλε |
DX5 διπλή επικεφαλής χρήση πινάκων εκτυπωτών Inkjet χαμηλότερου κόστους USB2.0 για τον εκτυπωτή τοίχων
| ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ ΚΥΡΙΩΝ ΠΙΝΑΚΩΝ: | 182mm*112mm |
|---|---|
| ΕΠΙΚΕΦΑΛΗΣ ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ ΠΙΝΑΚΩΝ: | 94mm*123mm |
| Χρώμα: | μπλε, πράσινο |
DX5 Double Head Inkjet Printer Board USB2.0 for Photo Printer Spurt Draws Printer
| Προδιαγραφές κύριων πινάκων: | 182mm*112mm |
|---|---|
| Επικεφαλής προδιαγραφές πινάκων: | 198mm*132mm |
| Πρότυπο ακροφυσίων εφαρμογής: | 4720, W5113, I3200, TX800, XP600, DX5, DX7,7610 |
BetterPrinter 2 επικεφαλής πίνακας εκτυπωτών συστημάτων USB2.0 Flatwire εκτυπωτών Inkjet πινάκων εκτυπωτών κεφαλών εκτύπωσης 4 επικεφαλής XP600
| Προδιαγραφές κύριων πινάκων: | 182mm*112mm |
|---|---|
| Επικεφαλής προδιαγραφές πινάκων: | 94mm*123mm |
| Πρότυπο ακροφυσίων εφαρμογής: | XP600, TX800, I3200, DX5, DX7,7610 |
Tx800 διπλός επικεφαλής καλύτερος εκτυπωτής πινάκων εκτυπωτών Inkjet εναντίον της σύγκρουσης για τον εκτυπωτή τοίχων
| Προδιαγραφές κύριων πινάκων: | 182mm*112mm |
|---|---|
| Επικεφαλής προδιαγραφές πινάκων: | 94mm*123mm |
| Πρότυπο ακροφυσίων εφαρμογής: | 4720, W5113, I3200, TX800, XP600, DX5, DX7,7610 |
Εκτυπωτών πινάκων κύριος πίνακας πινάκων επικεφαλής μεταφορών Inkjet TX800 διπλός για τη διαλυτική μικρή ζωγραφική τοίχων εκτυπωτών επίπεδων οθονών Eco
| Προδιαγραφές κύριων πινάκων: | 182mm*112mm |
|---|---|
| Επικεφαλής προδιαγραφές πινάκων: | 94mm*123mm |
| Πρότυπο ακροφυσίων εφαρμογής: | 4720, W5113, I3200, TX800, XP600, DX5, DX7,7610 |

