Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ dx7 four head printer inkjet board ] αγώνας 302 προϊόντα.
Καλύτερος εκτυπωτής 4720 διπλός επικεφαλής κύριος πίνακας κεφαλιών τυπωμένων υλών πινάκων εκτύπωσης για τον εκτυπωτή
| Προδιαγραφές κύριων πινάκων: | 182mm*112mm |
|---|---|
| Επικεφαλής προδιαγραφές πινάκων: | 198mm*132mm |
| Πρότυπο ακροφυσίων εφαρμογής: | 4720, W5113, I3200, TX800, XP600, DX5, DX7,7610 |
USB2.0 Double Head DX7 Inkjet Printer System for White Ink Pyrography Printer
| ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ ΚΥΡΙΩΝ ΠΙΝΑΚΩΝ: | 182mm*112mm |
|---|---|
| ΕΠΙΚΕΦΑΛΗΣ ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ ΠΙΝΑΚΩΝ: | 198mm*132mm |
| Χρώμα: | Μπλε |
Καλύτερο σύστημα ελέγχου Mainboard εκτυπωτών πινάκων εκτυπωτών PCB cOem DX5 εκτυπωτών
| Προδιαγραφές κύριων πινάκων: | 182mm*112mm |
|---|---|
| Επικεφαλής προδιαγραφές πινάκων: | 198mm*132mm |
| Πρότυπο ακροφυσίων εφαρμογής: | DX7, W5113, I3200, TX800, XP600, DX5, DX7,7610 |
Εκτυπωτής μεταφοράς θερμότητας φιλμ PET Gigabit Network 4720 Inkjet Printer Board 4 Head
| Προδιαγραφές κύριων πινάκων: | 182mm*112mm |
|---|---|
| Επικεφαλής προδιαγραφές πινάκων: | 240mm*172mm |
| χρώμα: | Μπλε |
Inkjet Printer Control System Inkjet Printer Board Double Head XP600 for Photo Printer
| Προδιαγραφές κύριων πινάκων: | 182mm*112mm |
|---|---|
| Επικεφαλής προδιαγραφές πινάκων: | 198mm*132mm |
| Πρότυπο ακροφυσίων εφαρμογής: | 4720, W5113, I3200, TX800, XP600, DX5, DX7,7610 |
XP600 Inkjet Printer Kit USB2.0 Double Head for Photo Printer
| ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ ΚΥΡΙΩΝ ΠΙΝΑΚΩΝ: | 182mm*112mm |
|---|---|
| ΕΠΙΚΕΦΑΛΗΣ ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ ΠΙΝΑΚΩΝ: | 198mm*132mm |
| Χρώμα: | Μπλε |
Ενιαία επικεφαλής χρήση εξαρτήσεων Inkjet χαμηλότερου κόστους USB2.0 DX5 για τον εκτυπωτή πατωμάτων εκτυπωτών τοίχων
| ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ ΚΥΡΙΩΝ ΠΙΝΑΚΩΝ: | 182mm*112mm |
|---|---|
| ΕΠΙΚΕΦΑΛΗΣ ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ ΠΙΝΑΚΩΝ: | 63mm*123mm |
| Χρώμα: | μπλε, πράσινο |
Σύστημα ελέγχου εκτυπωτή Inkjet XP600 Better Printer Single Head για Επίπεδο Εκτυπωτή
| ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ ΚΥΡΙΩΝ ΠΙΝΑΚΩΝ: | 182mm*112mm |
|---|---|
| ΕΠΙΚΕΦΑΛΗΣ ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ ΠΙΝΑΚΩΝ: | 63mm*123mm |
| Εφαρμόσιμο μοντέλο: | 4720, W5113, I3200, TX800, XP600, DX5, DX7,7610 |
Μονόκεφαλο Inkjet XP600 Πίνακα εκτυπωτή για φωτοτυπωτή UV επίπεδη επιφάνεια εκτυπωτής κρυστάλλινης ετικέτας
| ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ ΚΥΡΙΩΝ ΠΙΝΑΚΩΝ: | 182mm*112mm |
|---|---|
| ΕΠΙΚΕΦΑΛΗΣ ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ ΠΙΝΑΚΩΝ: | 63mm*123mm |
| Εφαρμόσιμο μοντέλο: | 4720, W5113, I3200, TX800, XP600, DX5, DX7,7610 |
Διπλή επικεφαλής εξάρτηση πινάκων κεφαλιών τυπωμένων υλών εκτυπωτών TX800 Inkjet USB για το UV διαλυτικό εκτυπωτή Eco εκτυπωτών
| ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ ΚΥΡΙΩΝ ΠΙΝΑΚΩΝ: | 182mm*112mm |
|---|---|
| ΕΠΙΚΕΦΑΛΗΣ ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ ΠΙΝΑΚΩΝ: | 198mm*132mm |
| ΠΡΟΤΥΠΟ ΑΚΡΟΦΥΣΙΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΗΣ: | 4720, W5113, I3200, TX800, XP600, DX5, DX7,7610 |

