Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ dx7 four head printer inkjet board ] αγώνας 302 προϊόντα.
W5113 Single Head Inkjet Printer Πλακέτα χαμηλού κόστους για 4720 Flatbed Printer
| ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ ΚΥΡΙΩΝ ΠΙΝΑΚΩΝ: | 182mm*112mm |
|---|---|
| ΕΠΙΚΕΦΑΛΗΣ ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ ΠΙΝΑΚΩΝ: | 94mm*123mm |
| Χρώμα: | Μπλε |
TX800 Spurt Draws Print USB2.0 Double Head Inkjet Printer System Printer Flatbed
| Προδιαγραφές κύριων πινάκων: | 182mm*112mm |
|---|---|
| Επικεφαλής προδιαγραφές πινάκων: | 198mm*132mm |
| Πρότυπο ακροφυσίων εφαρμογής: | 4720, W5113, I3200, TX800, XP600, DX5, DX7,7610 |
I3200 Spurt Draws Εκτύπωση Δικτύου Gigabit Διπλής κεφαλής Inkjet Σύστημα εκτυπωτή
| ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ ΚΥΡΙΩΝ ΠΙΝΑΚΩΝ: | 182mm*112mm |
|---|---|
| ΕΠΙΚΕΦΑΛΗΣ ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ ΠΙΝΑΚΩΝ: | 198mm*132mm |
| Χρώμα: | Μπλε |
Πρωτότυπο Eco Solvent 600 I3200
| Όνομα προϊόντος: | Καλύτερος εκτυπωτής Αρχικός εκτυπωτής οικολογικού διαλύτη I3200 Κεφαλή εκτύπωσης Για εκτυπωτή υφασμά |
|---|---|
| Μάρκα: | Καλύτερος εκτυπωτής |
| Εφαρμογή: | Διάφοροι τύποι εκτυπωτών inkjet, εκτυπωτής UV επίπεδης επιφάνειας, εκτυπωτής DTF |
Betterprinter Original Inkjet Printer Parts I3200 Κεφαλή εκτύπωσης για DTG εκτυπωτή DTF UV εκτυπωτή
| Ονομασία του προϊόντος: | I3200 κεφαλή εκτύπωσης |
|---|---|
| Ετικέτα: | Καλύτερος εκτυπωτής |
| Εφαρμογή: | Διάφοροι τύποι εκτυπωτών inkjet, εκτυπωτής UV επίπεδης επιφάνειας, εκτυπωτής DTF |
Φωτογραφικός εκτυπωτής μεμβράνης επίπεδης επιφάνειας XP600 DTF εκτυπωτής DTF εκτυπωτής XP600 UV εκτυπωτής νυσέλας για UV εκτυπωτή DTF
| Ονομασία του προϊόντος: | Για κεφαλές εκτύπωσης Inkjet xp600 |
|---|---|
| Κατάλληλος εκτυπωτής: | Για εκτυπωτές μελάνης |
| Εφαρμογή: | Διάφοροι τύποι εκτυπωτών inkjet, εκτυπωτής UV επίπεδης επιφάνειας, εκτυπωτής DTF |
ΜΙΑ καλύτερη χρήση συστημάτων ελέγχου I3200 εκτυπωτών εκτυπωτών Inkjet ΠΕΡΑΣΜΑΤΩΝ για τον εκτυπωτή χαρτοκιβωτίων
| Προδιαγραφές κύριων πινάκων: | 166mm*113mm |
|---|---|
| Προδιαγραφή πινάκων επέκτασης: | 115mm*100mm |
| Χρώμα: | Μπλε |
Αρχική EPS4720 κεφαλή εκτύπωσης Betterprinter 100% για το UV DTF Ecosolvent εκτυπωτή εκτυπωτών
| Όνομα προϊόντων: | Betterprinter 100% αυθεντικό ολοκαίνουργιο EPS4720 Κεφαλή εκτύπωσης για εκτυπωτή Ecosolvent UV εκτυπ |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα: | Καλύτερος εκτυπωτής |
| Εφαρμογή: | Διάφοροι τύποι εκτυπωτή Inkjet injet, εκτυπωτής επίπεδης επιφάνειας UV, εκτυπωτής DTF |
I3200 Singlepass σύστημα ελέγχου πινάκων τυπωμένων υλών για τον κυλινδρικό εκτυπωτή
| Προδιαγραφές κύριων πινάκων: | 166mm*113mm |
|---|---|
| Προδιαγραφή πινάκων επέκτασης: | 115mm*100mm |
| χρώμα: | μπλε |
headboard συστημάτων 4 επικεφαλής TX600 τυπωμένων υλών κεφαλιών εφεδρειών πινάκων καθορισμένο mainboard για τον επίπεδης βάσης UV εκτυπωτή Inkjet εκτυπωτών dtf
| Όνομα: | Κεφάλι πινάκων TX600 τέσσερα ελέγχου εκτυπωτών Inkjet |
|---|---|
| Επικεφαλής πρότυπο ψεκασμού εφαρμογής: | 4720, W5113, I3200, Tx800, XP600, Dx5, Dx7, 7610 |
| Εφαρμογή: | Κατάστημα επισκευής μηχανημάτων, καταστήματα εκτύπωσης, διαφήμιση |

